Samochód z OC sprawcy

Auto z OC sprawcy

Przydarzył ci się wypadek i twój samochód został uszkodzony? Musi teraz trafić do warsztatu, a ty musisz dojeżdżać do pracy czy załatwiać codzienne obowiązki? Jeżeli tak, to rozwiązaniem na twoje problemy będzie korzystanie z oferty jaką jest wynajem auta z oc sprawcy wypadku. Rozwiązanie to pozwoli ci dalej niezależnie i wygodnie dojeżdżać do pracy czy załatwiać codzienne sprawy. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej na temat wynajmu auta zastępczego na koszt sprawcy.

Obecnie auto zastępcze można wynająć na cały czas trwania naprawy naszego pojazdu. Najczęściej czas ten liczony jest od dnia w którym miał miejsce wypadek, do dnia w którym naprawiony samochód został odebrany z warsztatu. Jeżeli jednak szkoda była tak, duża że auta nie można już naprawić to poszkodowany może wynająć auto z oc sprawcy aż do dnia w którym zakupi nowy samochód. Należy jednak pamiętać, że nie wolno nadmiernie wydłużać tego okresu, ponieważ w takim wypadku ubezpieczyciel może odmówić zwrotu kosztów.

Samochód z OC sprawcy

Samochód z OC sprawcy

Samochód z OC sprawcy wypadku może obecnie wynająć każdy poszkodowany. Bez względu na to czy może korzystać z komunikacji publicznej czy dostęp do niej jest utrudniony. Decydując się na skorzystanie z oferty jaką jest wynajem auta zastępczego z oc sprawcy należy pamiętać o kilku podstawowych kwestiach. Przede wszystkim wynajęty samochód musi pochodzić z tej samej klasy co nasze auto. Nie możemy wynająć droższego czy większego samochodu, ponieważ ubezpieczyciel może odmówić zapłaty. Warto także zwracać uwagę na ceny różnych wypożyczalni, ponieważ ubezpieczyciele zwracają uwagę na to czy poszkodowany wybrał wypożyczalnię mającą ceny średnie na rynku czy te najwyższe.

Wszystkich zainteresowanych ofertą jaką jest wynajem auta zastępczego z oc sprawcy zapraszamy do kontaktu. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania.


Sprawdź flotę pojazdów, które możesz wypożyczyć dzięki naszej wyszukiwarce, dowiedz się również więcej na temat wynajmu samochodu Europa Service Polska.

Oceny czytelników
[Ogółem: 1 Średnia: 5]
Categories : Blog


Najpopularniejsze wpisy

Wypożyczalnia na lotnisku

Tu jesteśmy

Rezerwacja online

Wypożyczalnia na lotnisku

Oceń naszą stronę:

Oceny czytelników
[Ogółem: 1 Średnia: 5]

Archiwum

Kategorie

Google map is disabled. Create an API key as per instructions here: https://developers.google.com/maps/documentation/javascript/get-api-key